День відкритих дверей!

29.02.2020 року у Національному університеті «Одеська юридична академія» @nuoua_official відбувся День відкритих дверей. Майбутніх вступників привітав @sergey_kivalov та керівництво НУ «ОЮА». Відповідальним секретарем приймальної комісії @valentyn_fedorov були освітлені новели щодо вступної компанії 2020 року. В НУ «ОЮА» не тільки можна здобути престижну професію, але й з цікавістю та користю проводити дозвілля разом з @prof.com_nuoua та @studsovet_nuoua про яке розповіла голова Студентської ради @1karina_lukashchuk. Після офіційної частини вступників привітали студенти з концертною програмою.
Розійшовшись по аудиторіях, з вступниками спілкувались декани факультетів, де більш детально освітили перспективи майбутнього працевлаштування. На сам кінець, майбутні вступники ознайомились з матеріально-технічною базою Університету, відвідали тир та поліграф. Із задоволенням чекаємо у стінах @nuoua_official, а саме на @spf_nuoua!