НАУКОВЕ ЖИТТЯ
   Наукове життя - це саме та сфера, яка найбільше цікавить кожного професіонала своєї справи і соціально-правовий факультет у цьому контексті завжди на висоті.

   Важливе місце у науковій роботі відіграє Студентське наукове товариство, засноване у 2001 році, робота якого активізувалася у 2006 році. Дана спільнота займається організацією і розвитком різноманітних гуртків, проведенням конференцій, залученням до наукового життя студентів першого курсу, ознайомлення з їх діяльність, коротше кажучи, робить науку ближчою до студентів. І справді, така спільнота є досить  ефективною, оскільки з кожним роком бажаючих працювати у науковій сфері все більше й більше.
   Серед заходів, які проводить Студентське наукове товариство слід назвати Модель Верховної Ради України, взяти участь в якій може будь-який студент. Даний захід є цікавим для науковців-практиків, які хочуть спробувати себе у чомусь новому, побувати на місці спікера або ж розробити свій законопроект. Теорія без практики втрачає будь-який сенс, саме тому Модель Верховної ради є дуже актуальним заходом у будь-який час.
  
     Також надто популярним заходом серед студентів є Брейн-ринг «Знавці Конституції» на кубок президента НУ «ОЮА». Команда факультету щороку потрапляє до фіналу і декілька разів була переможцем даного заходу. Представляти свої факультети надається честь тільки найкращим і здобути першість такого рівня є великим здобутком.
     Участь у щорічних конференціях звичайна річ для кожного студента соціально-правового факультету. Особливістю є те, що кожен може обрати саме ту сферу наукових інтересів, яка йому найбільше імпонує.      Стало доброю традицією те, що представники нашого факультету заявляють про себе з гарного боку та відзначаються грамотами за хорошу роботу.
    Також студенти факультету беруть участь в різноманітних гуртках, що проводяться при багатьох кафедрах університету, серед них: Клуб Публічного права, гурток із трудового права, права соціального забезпечення, кримінального права, політології.
    Одним із яскравих заходів можна назвати проведення конкурсу «Студенти-юристи року». Напевно, мати такий титул мрія кожного студента нашого ВУЗу та перемога дісталася лише трьом кращим з кращих, студентом-юристом року 2013 стала студентка 4 курсу факультету Марія Янишин.
    Кожен з наших студентів є, по-справжньому, талановитий, кожен з них - особистість, яку потрібно повернути до знань. Цю роботу успішно виконують наші викладачі, які відіграють важливу роль у зацікавленні студентів до наукової роботи.
Соціально-правовий ФАКУЛЬТЕТ